Kurzy akrobacie

Nový cirkus všem!

Cirk La Putyka Studio je edukativní projekt našeho souboru, v rámci kterého organizujeme sportovní volnočasové aktivity pro děti a mládež, trénink a umělecký rozvoj mladých akrobatů, senior cirkus s centrem Elpida a v neposlední řadě pravidelné vzdělávání lektorů..


Kurzy pro veřejnost

Kurzy akrobacie pro veřejnost probíhají pravidelně jednou týdně v tréninkové hale Jatek78. Program je rozdělen do několika tříd podle věku účastníků (3–5, 5–8, 9–12, 13+), poslední lekce je pak open space, kdy je prostor otevřen všem a počítá se s jistou specializací a alespoň mírně pokročilou úrovní v konkrétní disciplíně. Kurzy probíhají od září do června a jsou rozděleny do dvou semestrů, zimního a letního. Hodiny jsou vedeny zkušenými lektory, z nichž více než polovina aktivně účinkuje v představeních souboru.

Jak se přihlásit

Pod galerií fotek najdete přehled jednotlivých kurzů. Pokud v některém z nich máme volné místo, na příslušné kartě uvidíte tlačítko "Přihlásit se". Pokud tlačítko chybí, znamená to, že je kapacita naplněna. Pro více informací pište na studio@laputyka.cz.

Všeobecné obchodní podmínky jsou k přečtení zde.

Ročník 2023/2024

Aktuální ročník je složen ze dvou semestrů, a to od 4. září 2023 do 24. června 2024. Lekce probíhají vždy v pondělí v uvedených časech (s výjimkou svátků). Otevřeli jsme celkem pět cirkusových tříd.

Zimní semestr: 4. 9. 2023 – 29. 1. 2024
Letní semestr: 5. 2. – 24. 6. 2024
Absolventské představení: Termín bude upřesněn