Výdejní okénko kultury

Mikro dávka živé kultury pro kulturně závislé diváky.

  • 5 min.
  • Vhodné od 5 let
  • Bez jazykové bariéry
  • Premiéra 10. 11. 2020

V posledních dnech prosakují informace o zavřených divadlech do konce kalendářního roku. Ani případné otevření divadel navíc neznamená, že se nám podaří diváky do divadla vrátit během týdnů, možná měsíců. Proto hledáme od března cesty, jak být divákům stále nablízku. Jak neztratit kontakt. Jak si udržet zdravou mysl a tělo v kondici. Aby lidé neřekli: Přestaňte dělat cirkus a věnujte se něčemu užitečnému. Naše odpověď: Pomáháme nejen tím, co umíme. Pomáháme v nemocnici, děláme projekt pro domovy seniorů (La)dění, ale potřebujeme také udržet company při životě. Vrátit company na společné jeviště, a to klidně i pro jednoho diváka.

Okénko kultury je projekt, který nabízí mikro dávku živé kultury pro kulturně závislé diváky. Nikdy ne proti nařízením. Cirk La Putyka vám vydá dávku kultury. Objednejte si vstupenku zadarmo na přesné časy a buďte dochvilní. Buďte na Jatkách78 5 minut před začátkem představení.

Hrajeme pro jednoho diváka. Pro dva diváky. Nebo pro rodinu.

Dodržujeme veškerá nařízení. Objednáte si živou kulturu a my vám ji v okénku vydáme. Od herců budete vzdáleni několik metrů. Představení trvá 5 minut a zahrajeme ho vždy jen pro vás. Mikro představení zahrajeme za večer 10krát.

Přijďte nás podpořit a na chvilku zažít živou kulturu.

My vás potřebujeme.

 

Představení & lístky

Tato inscenace se teď nehraje.

Aktuální program

Obsazení

Tvůrci

Teď hrajeme