Kabaret Pot a Lesk

Mimořádná show pro mimořádnou příležitost

  • 80 min.
  • Vhodné od 5 let
  • Bez jazykové bariéry
  • Premiéra 24. 5. 2021

Voláme do světa, že otevíráme a jsme připraveni hrát. Voláme do světa, že vás potřebujeme, pokud vy potřebujete nás. Voláme do světa, že s klidem k lidem. Voláme, zpíváme, tančíme, dezinfikujeme, staráme se, zkoušíme a stavíme! Stavíme novou střechu pro živé umění a kulturu v době pandemie, stavíme Azyl78.

Stejně jako po první vlně uzavření i nyní otevíráme společně se svými hosty Kabaret Pot a Lesk. Po mnoha měsících se sejdeme na jevišti a v 3D. A navíc ve zbrusu novém šapitó Azyl78.

Uvidíte oslavu nového začátu vrcholnou akrobacií, tancem a živou hudbou. Na vlastní oči. Pokřtíme společně toto nové magické místo. Ukážeme vám šapitó v celé kráse, hloubce, výšce, šířce a barevnosti. Uvidíte nás na místech, kde byste si nás nikdy ani nepředstavili. Budeme všude a bude nás plno, protože jsme naplněni touhou se o to s vámi podělit. Setkáte se s týmem Jatek78, Cirku La Putyky a projektu Naživo.

Během premiérového večera se opět po roce spojí naše on-line a off-line aktivity. Akce bude totiž zároveň natáčená a streamovaná v rámci Filmu Naživo. Pojďte žít společně s námi.

UPOZORNĚNÍ:

Dle aktuálních epidemiologických opatření je nutné se při vstupu do šapitó Azyl78 prokázat dokladem o takzvaném T-N-O. 

Možnost testování je i na místě.

Více informací zde.

 

Představení & lístky

Tato inscenace se teď nehraje.

Aktuální program

Obsazení

Tvůrci

  • Koncept, režie Rostislav Novák ml.

Teď hrajeme