Lístky, rychle!
Změna uvedení

Cesty

Cesty, vysněné představení Cirku La Putyka po dvou letech příprav a odkladů získává pevné obrysy! Největší a nejnáročnější projekt v historii souboru, jehož o rok odložená premiéra měla proběhnout za několik dní v prostoru O2 universa, se přesouvá z důvodu přetrvávající pandemie koronaviru. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nové termíny, jejich držitelé v nejbližších dnech obdrží e-mailem přesné instrukce.

Více
Připravujeme

Staň se kmotrem!

Již brzy budete mít možnost stát se podporovateli naší company. Připravujeme pro Vás nabídku unikátních předmětů a zážitků úzce spojených s tvorbou a životem Cirku La Putyka. Výtěžek použijeme na chod company, třeba na výrobu kostýmů, nákup nových žonglovacích kuželů nebo zajištění fungování produkčního, technického a uměleckého týmu. Podle výše příspěvku získáte například vstupenky, vstup do zákulisí a na generálky, nebo dokonce možnost se zúčastnit našeho rozhodování.

Program

Celý program
Potřebujete se zeptat na změny programu a vstupenky v době pandemie?

Máte dotazy k programu a vstupenkám?

S dotazy ke zrušeným či posunutým představením a vstupenkám kontaktujte prodejce (GoOut), případně pište na e-mail vstupenky@jatka78.cz nebo volejte na 775 402 027.

Napsat e-mail