Lístky, rychle!
Změna uvedení

Cesty

Máme pro vás dobré zprávy! Našli jsme cestu k Cestám. Inscenace Cesty, největší a nejnáročnější projekt v historii naší company, bude mít premiéru letos v září. Dochází ke změně místa, rozhodli jsme se totiž využít své nové cirkusové šapitó, a na Cesty se tak vydáme v Azylu78 na pražském Výstavišti. Na co se můžete těšit? V Cestách vystoupí přes 35 herců, akrobatů, tanečníků a hudebníků. Uvidíte vrcholný nový cirkus plný akrobacie, žonglování a tance. Bude se vám tajit dech při vrcholných číslech, ale také budete brečet smíchy při klaunských výstupech. Těšte se na velkolepou scénu, výpravu i techniku. Přípravám jsme věnovali téměř dva roky a premiéře předchází dlouhé a náročné zkoušení. Proto Cesty uvedeme jen letos v září, tak velký projekt je mimořádně náročné opakovat a držet na repertoáru. Informace k novým vstupenkám přijdou jejich držitelům v nejbližší době e-mailem. O případné volné kapacitě na jednotlivá představení vás budeme informovat.

Více o představení Praktické informace

Teď hrajeme

Cirkusová expedice za čistou radostí

Kaleidoscope

Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Gag střídá trik a rytmická hudba smích, hypnotické obrazy kontrastují s letní party pod širým nebem. Tradiční se potkává s moderním, ostřílení putykáři se mísí s mladou cirkusovou krví. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků v představení probleskuje podobně jako barevné střípky v krasohledu.

Více

Program

Červenec

Kabaret Dynamit

Azyl78, Praha Lístky

Kabaret Dynamit

Azyl78, Praha Lístky

Kabaret Dynamit

Azyl78, Praha Lístky

Kabaret Dynamit

Azyl78, Praha Lístky

Srpen

Runners

Azyl78, Praha Lístky

Runners

Azyl78, Praha Lístky

Kaleidoscope

Příbram (letní kino) Lístky

Runners

Azyl78, Praha Lístky

Kaleidoscope

Brno (Maraton hudby Brno) Více informací

Kabaret Dynamit

Teplice (vnější nádvoří teplického zámku) Lístky
Celý program
Podpořte nás

Staň se kmotrem!

Připravili jsme pro Vás nabídku unikátních předmětů a zážitků úzce spojených s tvorbou a životem Cirku La Putyka. Výtěžek použijeme na chod company, třeba na výrobu kostýmů, nákup nových žonglovacích kuželů nebo zajištění fungování produkčního, technického a uměleckého týmu. Podle výše příspěvku získáte například vstupenky, vstup do zákulisí a na generálky, nebo dokonce možnost se zúčastnit našeho rozhodování.

Více
Batacchio Biograf Cesty Honey Kabaret Dynamit Kaleidoscope La Putyka Runners Up End Down