Practical information

Praktické informace a nejčastější otázk


Kde bude nově uváděna inscenace Cesty souboru Cirk La Putyka?
Cesty jsou uváděny v unikátním prostoru nového velkokapacitního šapitó Azyl78, které nabízí nejvyšší divácký standard i prvotřídní technické vybavení, navíc v krásném parkovém prostředí holešovického Výstaviště Praha. Mapu s jeho umístěním najdete zde.

Jaké jsou nové termíny?
Cesty jsou uváděny v šapitó Azyl78 od 11. do 26. září 2021, začátky jsou v 19.30, ve vybrané dny hrajeme i v 14.30.

Mám zakoupenou vstupenku do O2 universa. Co mám nyní dělat?
V tuto chvíli nemusíte dělat nic. Všechny vstupenky zakoupené na představení do O2 universa budou vyměněny do nového prostoru Azyl78. Všichni držitelé zakoupených vstupenek obdrží e-mailem od prodejní sítě Ticketmaster přesné instrukce k dalšímu postupu. Prosíme o pochopení, držitelů vstupenek je mnoho, a proto může nějaký čas trvat, než e-mail obdržíte.

Fyzickou vstupenku jsem si koupil v pokladně Jatek78. Co mám nyní dělat?
Pokud jste si koupil(a) vstupenku přímo ve foyeru divadla Jatka78, prosím, napište nám e-mailem na info@laputyka.cz.

Vstupenku na představení Cesty nemám, ale mám zájem se přijít podívat. Co mohu nyní udělat?
S radostí oznamujeme, že uvolňujeme do prodeje další vstupenky. Vybrat si můžete z 14 zářijových termínů na odpolední i večerní představení a koupit je můžete on-line v sítí Ticketmaster.

Bude se inscenace oproti původním plánům měnit? Co mám očekávat?
Jde pořád o největší a nejnáročnější projekt v naší historii. V Cestách vystoupí přes 35 herců, akrobatů, tanečníků a hudebníků. Uvidíte vrcholný nový cirkus plný akrobacie, žonglování, tance a náročných čísel. Budete tajit dech i zažijete smích při klaunských výstupech. Očekávejte velkolepou scénu, výpravu i techniku. Přípravám jsme věnovali téměř dva roky a premiéře předchází dlouhé a náročné zkoušení. Vzhledem k náročnosti projektu budou Cesty uváděny exkluzivně letos v září, žádné další reprízy nejsou v plánu. Jediným režisérem se stává Rosťa Novák, principál našeho souboru.

Mám další dotazy k představení Cesty. Kam se mohu obrátit?
Napište nám e-mail na info@laputyka.cz. Budeme se snažit Vaše dotazy zodpovědět nebo Vám jinak pomoci.